Z wizytą u Zuzi

Jak wszyscy dobrze wiemy, naszą szkołę tworzą różne osoby - również uczniowie z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nich są objęci nauczaniem indywidualnym i niestety nie mogą spotykać się z rówieśnikami tak często jak inni. Jedną z tych osób jest Zuzia z klasy 7b. Mimo wielu obowiązków nie zapominamy o sobie. Zuzia na miarę swych możliwości uczestniczy w wyjściach czy imprezach klasowych.

Czytaj więcej!

Dzień Babci i Dzień Dziadka w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej!

Mistrz Programowania 2024

Zapraszamy do całkowicie bezpłatnego, ogólnopolskiego, corocznego konkursu Mistrz Programowania 2024 skierowanego przede wszystkim do nastolatków.

Czytaj więcej!

Bezpłatne lodowisko i baseny podczas zimowych ferii

Zapraszamy! Szczegóły w załączniku.

Czytaj więcej!

Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W niedzielę 28 stycznia kilka tysięcy osób usiądzie na ergometry wioślarskie by wziąć udział w 14. edycji ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w wiosłowaniu dla WOŚP. W ciągu trzynastu lat kilkanaście tysięcy Polaków spróbowało swoich sił w wiosłowaniu na ergometrach wioślarskich. Impreza jest również doskonałą okazją, aby sprawdzić czy dźwiganie toreb z zakupami poprawiło kondycję klientów centrów handlowych.
Wiosłowanie dla WOŚP będzie również wspaniałą możliwością do spotkania lub nawet powiosłowania razem ze znanymi polskimi sportowcami, w tym medalistami Igrzysk Olimpijskich czy mistrzostw świata, włodarzami miast oraz innymi gośćmi VIP, którzy potwierdzili swoją obecność.
Szczegóły znajdują się w załączniku.. Zapraszamy!

Czytaj więcej!