Świetlica - warsztaty wielkanocne za nami!

Natura to niesamowity pachnący dar. Zapachy łąki i lasu, pochodzące z bukszpanu, mchu, bazi oraz gałązek wierzbowych były wyraźnie wyczuwalne w naszej sali świetlicowej w miniony czwartek . To właśnie 21.03 o godzinie 17 odbyły się bezpłatne warsztaty plastyczno-techniczne dla naszych świetliczaków wraz z rodzicami. Podczas nich tworzyliśmy świąteczne kompozycje w połączeniu darów natury wraz z elementami dekoracyjnymi. Powstały wyjątkowe wariacje wielkanocne. Rodzice wraz ze swoimi pociechami, pełni twórczego zaangażowania wykonali indywidualne prace bez narzuconego wzorca.

Czytaj więcej!

ŚWIETLICA: DOKUMENTY

Czytaj więcej!

W ŚWIETLICY

Ubiegły tydzień był dla naszych świetliczaków bardzo pracowity. Świetlica wypełniła się magią miłości, przyjaźni i słodkości . Wszystko za sprawą Walentynek, Tłustego Czwartku oraz Światowego Dnia Kota.  Dzieci z tej okazji przygotowały dekoracje, serduszka z masy solnej dla swoich ukochanych osób oraz pięknie udekorowały przepyszne gofry.

Czytaj więcej!

Klub Młodego Reportera dla Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka Klub Młodego Reportera życzy wszystkim Babciom i Dziadkom tego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, nieustającej radości oraz samych pogodnych dni.

Czytaj więcej!

Mikołajkowy zawrót głowy!

W świetlicy Mikołajki trwały od ubiegłego tygodnia. Dzieci szyły kolorowe skrzaty, wyklejały mikołajowe twarze, pakowały prezenty, tworzyły przepiękne koralikowe prasowanki. Nie zabrakło też świątecznych piosenek i układów choreograficznych.

Czytaj więcej!

Inscenizacja wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”

W piątek 25 listopada gościliśmy w naszej świetlicy Maluszki z zaprzyjaźnionego przedszkola „Pozytywka”.
Dzieci obejrzały przygotowaną przez Świetliczaki inscenizację wiersza Jana Brzechwy „Na straganie”, odgadywały nazwy ukrytych w worku warzyw oraz zwiedzały szkołę.

Czytaj więcej!

KLUB MŁODEGO REPORTERA W ŚWIETLICY ODCINEK 2

Klub młodego reportera zaprasza do obejrzenia listopadowego nagrania.

Czytaj więcej!

KLUB MŁODEGO REPORTERA W ŚWIETLICY

W świetlicy powstał Klub młodego reportera. Zapraszamy do współpracy. Szczegóły w naszym pierwszym nagraniu.

Czytaj więcej!

ŚWIETLICA RUSZA W PROJEKTOWĄ PODRÓŻ!

W tym roku czekają na wychowanków świetlicy nowe wyzwania projektowe...Skupimy się na szeroko pojętej kulturze - tej związanej z naszym krajem, lokalną tradycją, ale także na tej z dalszych zakątków świata. Nieobcy nam będzie świat dźwięków i kolorów.

Czytaj więcej!

ZBIÓRKA NA RZECZ UCHODŹCÓW Z UKRAINY

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz uchodźców z Ukrainy. Szczegóły na plakacie.
Wychowawcy świetlicy szkolnej

Czytaj więcej!