"My się zimy nie boimy!"

Zanim przywitamy wiosnę, przypomnijmy sobie jak wspaniale w tym roku spędzaliśmy czas zimowy. W lutym samorząd uczniowski ogłosił konkurs fotograficzny, którego celem było zaprezentowanie Waszego zdjęcia podczas zimowych zabaw. Otrzymaliśmy mnóstwo fotografii z mroźną aurą w tle. Najciekawsze propozycje zostały nagrodzone. Zapraszamy do galerii zdjęć.

SU klas 1-3 wraz z opiekunami

Czytaj więcej!

DZIEŃ KOBIET

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET! SU

Czytaj więcej!

KONKURS KARNAWAŁOWY

Samorząd Uczniowski klas 1-3 dziękuje wszystkim koleżankom i kolegom, którzy przygotowali stroje karnawałowe na nasz konkurs. Jesteśmy pod wrażeniem Waszych pomysłów. Zapraszamy do galerii wyróżnionych prac. Oczekujcie nagród w najbliższych dniach.
SU klas 1-3

Czytaj więcej!

DZIEŃ PIZZY

9 lutego przypada święto pizzy. Kto jej nie lubi... Ciągnący się ser, pyszne ciasto i dodatki wedle uznania. Oczywiście pod warunkiem, że będą one nie tylko smaczne, ale przede wszystkim zdrowe, bo wersji śmieciowej mówimy zdecydowane "nie". Zapraszamy do zabawy - rozwiąż quiz i zobacz, ile wiesz o pizzy.

SU

Czytaj więcej!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy SU.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy SU.
A życzeń najlepiej posłuchajcie sami. Zapraszamy na filmik.

Czytaj więcej!

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...

Zobaczcie, jak czeka się na nie w poszczególnych klasach.

Czytaj więcej!

Światowy Dzień Tańca

24 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Tańca. Z tej okazji SU zaprosił klasy do konkursu. Głosujcie na filmiki na fb. Możecie głosować do 22 grudnia.

Czytaj więcej!

Jesienne przysmaki

Jesienią uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie kulinarnym, w którym zadaniem było zaprezentowanie przepisu na ulubioną potrawę. Dziękujemy za wspaniałe prace. Byliśmy pod wrażeniem waszych umiejętności i waszej kreatywności.

Czytaj więcej!

ROZPOZNAJMY SIĘ

Oto uczniowie przebrani za nauczycieli. Rozpoznajmy ich.

Czytaj więcej!

Konkurs "Poznaj nauczyciela po jego torbie"

Drogi Uczniu!
Z pewnością wiesz o swoich nauczycielach prawie wszystko: system odpytywania, ulubione metody pracy, ulubione powiedzonka. A czy znasz jego torebkę/ plecak/ torbę?
Zmierz się z zadaniem konkursowym, dopasowując numerek ze zdjęcia do konkretnego nauczyciela.
Powodzenia!

Czytaj więcej!