MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

Święto ustanowiono w rocznicę urodzin Walta Disneya (1901-1966), jednego z najpopularniejszych autorów animowanych bajek dla dzieci.

Proponujemy zabawę 4 listopada 2022r. w przebieranie się za postaci z popularnych bajek (dzieci przebierają się za ulubionych bohaterów) oraz korowód takich postaci w szkole, a pamiątkowe zdjęcia oraz zagadki nawiązujące do bohaterów bajek i baśni.

Czytaj więcej!

14 czerwca – Ogólnopolskie Święto Wolnych Książek

Wzorem minionych lat Fundacja Bookcrossing Polska zaprasza do współtworzenia tego dnia. Żywimy nadzieję, że wspólnie uda nam się zachęcić Polaków do uwalniania książek i sięgania po te już wędrujące. Niechaj w tym dniu książka będzie najważniejsza, pokażmy, że otwiera umysły, rozbudza pasje i marzenia. Dzielmy się nią z innymi.

Czytaj więcej!

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Z okazji Dnia Książki odbyło się pasowanie na czytelnika, które przygotowali uczniowie klasy 3a. Uroczystego zaprzysiężenia pierwszoklasistów dokonała nasza szkolna bibliotekarka, pani Marlena. Mamy nadzieję, że dzieci z radością będą odkrywać zaczarowany świat, który kryje się w książkach. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do biblioteki.

Czytaj więcej!

BIBLIOTEKA

Biblioteka czynna:
Poniedziałek 12:20 - 15:20
Wtorek 8:00 - 11:00
Środa 10:20 - 13:20
Czwartek 8:00 - 11:00
Nauczyciel bibliotekarz mgr Arkadiusz Kozikowski

Czytaj więcej!