RUSZYŁ NABÓR DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I PONADPODSTAWOWYCH!

Od 13 maja ruszył nabór do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych. Prosimy uczniów aby wraz z rodzicami/opiekunami zalogowali się na stronie: https://bydgoszcz.edu.com.pl/

Czytaj więcej!

WYJAZD DO TERM MALTAŃSKICH W POZNANIU

UWAGA UCZNIOWIE I RODZICE!!!!
Ruszają zapisy na kolejny wyjazd do TERM MALTAŃSKICH w Poznaniu !!!
szczegóły:

1.Terminy:
- 27 maja
- 10 czerwca (uczniowie z dysfunkcją psychoruchową)

2. Koszt: 75 zł
Cena zawiera 3,5 h pobyt w Termach (atrakcje wewnętrzne i zewnętrzne) , transport autokarem SP 12 - Termy - SP12.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Uczeń zapisuje się wpłacając pełną kwotę plus podpisaną zgodę przez rodzica. (druczek do pobrania u nauczycieli WF)

Czytaj więcej!

„Majsterkowo” w 3b

W klasie 3b dzięki uprzejmości i zaangażowaniu taty naszego ucznia- pana Michała odbyły się zajęcia z cyklu „ Majsterkowo”. W zeszłym roku nasza klasa została zaproszona na warsztaty praktyczne do toruńskiej Castoramy, w tym roku szkolnym tata Marcela zorganizował dla nas warsztaty na miejscu. Uczniowie pod fachową opieką wykonali czarne tablice do rysowania i zapisywania informacji kredą. Dzieci uczyły się dokładnego malowania powierzchni farbą akrylową oraz bezpiecznego korzystania z urządzeń technicznych. Takie zajęcia dostarczyły mnóstwo frajdy i nowych umiejętności praktycznych. Serdecznie dziękujemy!
Uczniowie i wychowawcy klasy 3b

Czytaj więcej!

PROGRAM ADAPTACYJNY

Serdecznie zapraszamy na spotkania w ramach programu adaptacyjnego. Program przeznaczony jest dla przyszłych uczniów klas 1 oraz ich rodziców. Spotkania odbywać się będą we wtorki od 16.30-17.15 

Czytaj więcej!

PUCHAR TYMBARKU: 3 x ZŁOTO !!! BLISKO 200 BRAMEK !!!

Młode piłkarki bydgoskiej Tęczy doskonale zaprezentowały się w XIX Finale Wojewódzkim Rozgrywek "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci! W ciągu kilku godzin strzeliły blisko 200 bramek (!), wygrały wszystkie mecze we wszystkich kategoriach, zdobyły okazałe puchary i w nagrodę pojadą na Finały Ogólnopolskie do Warszawy w kat. U-12 i U-10! Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek U-13

Sensacja w Ząbkach! Ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek U-13 bez straty gola wygrywają Czerwone Bestie! Tęczówki pokonały Ząbkovię Ząbki 1:0 (Sitkowska), MOSiR Łomża 5:0 (Pietraszewska 2, Bucholc, Wosik, Rykowska) i zremisowały że Stomilem Olsztyn 0:0!! Tym samym bydgoszczanki awansowały z pierwszego miejsca do półfinału MP, który zostanie rozegrany w maju! Gratulacje!

Czytaj więcej!

XIX TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

Hurrrraaaaa! Tęcza z kompletem zwycięstw we wszystkich kategoriach wiekowych we wszystkich meczach! Bilans bramkowy 176:1 !!!!! Kierunek Warszawa - Stadion Narodowy! Podziękowania dla organizatorów, rywalek, zawodniczek, rodziców, sponsorów - zagraliśmy z sercem dla Was!

Czytaj więcej!

OBIADY MAJ 2019r.

Opłata za obiady szkolne m-c maj 2019 r. po odliczeniu 7 dni w których nie było obiadów w miesiącu kwietniu wynosi :
13 x 3,50 = 45,50 zł

Czytaj więcej!

"Bydgoska Majówka" na Wyspie Młyńskiej.

Czytaj więcej!

Akcja strajkowa - zawieszenie

Szanowni Państwo,
w związku z wczorajszą decyzją Prezydium Krajowego ZNP dotyczącą zawieszenia strajku od soboty 27 kwietnia, komitet strajkowy nauczycieli SP 12 niniejszym informuje o zawieszeniu strajku w naszej szkole. Wobec tego, od najbliższego poniedziałku 29.04 zajęcia szkolne będą się odbywały normalnie.

Z wyrazami szacunku
Katarzyna Borkowska

Czytaj więcej!