W TURNIEJU FINAŁOWYM

Podopieczne Patryka Szymczaka mimo, iż były zdecydowanie najmłodsze, w turnieju finałowym wywalczyły 4 punkty i pokazały tradycyjnie kawałek dobrej piłki strzelając w finale wojewódzkim 9 bramek. Brawo!! Oto komplet wyników z rozgrywek finałowych:
SP 12 Bydgoszcz - SP Łochowo 4:0 (awansem z półfinału)
SP 12 Bydgoszcz - SP Aleksandrów Kuj. 2:3
SP 12 Bydgoszcz - SP Golub Dobrzyń 3:3

UKS SP 12 Tęcza Bydgoszcz Mistrzem Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika!!

UKS SP 12 Tęcza Bydgoszcz Mistrzem Kujawsko-Pomorskiej Ligi Orlika!! W finale wojewódzkim młode Tęczówki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.

PUCHAR TYMBARKU: 3 x ZŁOTO !!! BLISKO 200 BRAMEK !!!

Młode piłkarki bydgoskiej Tęczy doskonale zaprezentowały się w XIX Finale Wojewódzkim Rozgrywek "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci! W ciągu kilku godzin strzeliły blisko 200 bramek (!), wygrały wszystkie mecze we wszystkich kategoriach, zdobyły okazałe puchary i w nagrodę pojadą na Finały Ogólnopolskie do Warszawy w kat. U-12 i U-10! Gratulujemy!

Sensacja w Ząbkach! Ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek U-13 bez straty gola wygrywają Czerwone Bestie! Tęczówki pokonały Ząbkovię Ząbki 1:0 (Sitkowska), MOSiR Łomża 5:0 (Pietraszewska 2, Bucholc, Wosik, Rykowska) i zremisowały że Stomilem Olsztyn 0:0!! Tym samym bydgoszczanki awansowały z pierwszego miejsca do półfinału MP, który zostanie rozegrany w maju! Gratulacje!

XIX TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

Hurrrraaaaa! Tęcza z kompletem zwycięstw we wszystkich kategoriach wiekowych we wszystkich meczach! Bilans bramkowy 176:1 !!!!! Kierunek Warszawa - Stadion Narodowy! Podziękowania dla organizatorów, rywalek, zawodniczek, rodziców, sponsorów - zagraliśmy z sercem dla Was!

Kolejny Puchar i medale do kolekcji! Po złocie młodszych dziewcząt, starsze uczennice SP 12 Bydgoszcz również zdobyły Halowe Mistrzostwo Bydgoszczy, tym razem w kategorii młodzieżowej!

Mimo, iż nie mamy hali to zdobywamy halowe Mistrzostwo Bydgoszczy szkół podstawowych w kat. 2007 i młodsze!

Z niezwykłą radością i energią rozpoczęliśmy obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości.
Bieg, zorganizowany przez p. Kingę Zamiatowską, miał charakter symboliczny. Uczestnicy wspólnie przebiegli 100 kilometrów. Ponad 100 uczniów wzięło udział w tym przedsięwzięciu, każdy miał do pokonania trasę o dystansie 1 km.

MISTRZYNIE BYDGOSZCZY!

Uczennice SP 12 zostały Mistrzyniami Bydgoszczy w piłce nożnej dziewcząt! Podopieczne Patryka Szymczaka pokonały w półfinale SP 66 6:1, a w finale zwyciężyły 13:1 SP 65. Gratulujemy młodym Czerwonym Bestiom oraz dziękujemy naszym przeciwniczkom za rywalizację fair play!

Już piąty rok z rzędu uczniowie z naszej szkoły biorą udział w cyklu 6 biegów przełajowych organizowanych w LPKiW Myślęcinek.