EUROPE CODE WEEK 2018

Jesteśmy na mapie świata Code Week 2018. Nasze inicjatywy kodowania i programowania doceniono certyfikatem!

Czytaj więcej!

BUDUJEMY I PROGRAMUJEMY ROBOTY

Od października uczniowie klasy 5c rozpoczęli cykl spotkań warsztatowych, w ramach których budują i programują roboty wykonane na bazie zestawów Lego Mindstroms EV3.

Czytaj więcej!

UCZYMY SIĘ PROGRAMOWANIA I KODOWANIA w 1c

Początkowo dzieci zapoznawały się z tajnikami programowania, przygotowywały swoje umysły do nabywania umiejętności kodowania poprzez ćwiczenia i zadania rozwijające logiczne myślenie, pamięć, spostrzegawczość , a także koordynację wzrokowo-ruchową, umiejętność tworzenia ciągów przyczynowo-skutkowych, oraz uczyły się umiejętność pracy w zespole i współdziałania.

Czytaj więcej!

Scratch'em po Bydgoszczy - rozwiązanie konkursu.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy przygotowali animowaną opowieść o Bydgoszczy.

Czytaj więcej!

INTEGRAT PROGRAMUJE

INTEGRAT PROGRAMUJE-ZAPLANOWANE WYDARZENIA:

Czytaj więcej!

ODKODOWAĆ RYSUNEK

Pierwszy miesiąc nauki już za nami, a kolejny rozpoczęliśmy intensywnym treningiem umysłowym.

Czytaj więcej!

W ŚWIECIE ROBOTÓW

W marcu 2018 roku klasa 4c rozpoczęła cykl zajęć wpisujących się w innowację klasy Window Open World. Podczas cyklicznych spotkań, z których kilka już mamy za sobą, uczestnicy pracując metodą projektu budowali „robota” własnego pomysłu.

Czytaj więcej!

POPOŁUDNIOWĄ PORĄ

Popołudniową porą spotkać można jeżdżące po naszych szkolnych korytarzach roboty, które zaprojektowali i zaprogramowali według własnej inwencji wasi starsi koledzy.

Czytaj więcej!

ROBOTYKA I PROGRAMOWAIE-WARSZTATY I POKAZ

W piątek 9.03.2018r. starsi koledzy z klasy IIC: Hubert Kuś, Kim Kmieć, Marcin Oparski, Kamil Cieślak poprowadzili i przygotowali dla swoich kolegów z klasy 4c warsztaty i pokaz z zakresu robotyki i programowania. Na początku uczestnicy zajęć zapoznali się z pojęciem robotyki oraz przykładami zastosowania „robotów” w otaczającej nas rzeczywistości.

Czytaj więcej!