KONKURS "Z PAMIĘTNIKA MOJEGO MISIA..."

Zapraszamy wszystkie dzieci z klas 1-3 do udziału w konkursie. Szczegóły konkursu na załączonym plakacie.

Czytaj więcej!

XI edycja konkursu plastycznego pt. Mapa Tolerancji

Zapraszamy uczniów do udziału w XI edycji konkursu plastycznego Mapa Tolerancji. Konkurs odbędzie się w 3 kategoriach wiekowych: do lat 10, do lat 15 oraz open:
- Kategoria do 10 lat. Temat: Jak postrzegają świat osoby wyśmiewane przez innych? "

Czytaj więcej!

WYMYŚL, ZRÓB, ZADZIAŁAJ! - MAGIA WYOBRAŹNI

Świetlica szkolna zaprasza do udziału w międzyszkolnym konkursie "Zabawka sensoryczna".

Czytaj więcej!

"Daszek dla ptaków 2023"

Bardzo dziękuję dzieciom i ich rodzicom, szczególnie tatusiom za zaangażowanie i wspólne wykonanie karmników dla ptaków. Obecnie biorą one udział w bydgoskim międzyszkolnym konkursie, ale w związku z tak licznym udziałem naszych uczniów ogłaszam również nasz szkolny konkurs na " Daszek dla ptaków 2023". Klikając w poniższy link można zagłosować na wybrany karmnik oznaczony odpowiednim numerem. Zapraszam do udziału w konkursie, ponieważ ciekawe nagrody już czekają, zaś głosowanie trwa do 30 stycznia br.

Czytaj więcej!

KORZENIE CZŁOWIECZEŃSTWA – KONKURS PLASTYCZNY

Serdecznie zapraszamy do udziału w 8 edycji konkursu plastycznego Mapa Tolerancji. Termin zgłoszeń: 16 XI 2022, godz. 10.00. Tematyka prac: korzenie człowieczeństwa czyli co łączy wszystkich ludzi na całym świecie (graficzne przedstawienie elementów, które są wspólne dla całej ludzkości).

Czytaj więcej!

REGULAMIN KONKURSU PT: „MÓJ PUPIL”

Zachęcamy uczniów z niepełnosprawnościami do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Zadaniem uczestników jest dostarczenie zdjęcia w wersji wywołanego zdjęcia oraz w formie elektronicznej, na adres mailowy:sowa36@onet.pl
Zdjęcie ma przedstawiać zwierzę, które uczestnik konkursu ma w domu.

Czytaj więcej!