Pierwsze miejsce Laury Jędrzejewskiej

Z radością zawiadamiamy, że nasza uczennica z klasy 6d - Laura Jędrzejewska - zajęła pierwsze w konkursie literackim "Bajkowe opowieści o powietrzu i jego problemach".
Bardzo serdecznie gratulujemy!
Zachęcamy do przeczytania zwycięskiego opowiadania.

Czytaj więcej!

Sukces literacki Mileny Smejlis

Nasza uczennica klasy 6d zdobyła wyróżnienie w konkursie literackim "Bajkowe opowieści o powietrzu i jego problemach" organizowanym w ramach projektu pt. “Czy wiesz czym oddychasz?” – kampania edukacyjno-informacyjna na rzecz czystszego powietrza, LIFE-MAPPINGAIR/PL realizowanego w ramach instrumentu finansowanego UE LIFE oraz dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Bardzo serdecznie gratulujemy! Poniżej można przeczytać wyróżnione opowiadanie. Będzie to idealna lektura na zimowy wieczór.

Czytaj więcej!

"PRZE(z)ŻYCIE z Rodziną Ulmów"

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego.
10 września 2023 obchodziliśmy beatyfikację Rodziny Ulmów, która pomagała Żydom w czasie II wojny światowej. Józef Ulma – ojciec rodziny – pasjonował się fotografią. Na podstawie książek stworzył aparat, którym uwiecznił wiele chwil, krajobrazów, osób. Uczestnicy konkursu, idąc w ślady nowego polskiego błogosławionego, podjęli próbę uwiecznienia piękna, które nas otacza.

Konkurs obejmował zasięgiem teren diecezji bydgoskiej. W konkursie wzięły udział:

Czytaj więcej!

ŚWIĄTECZNY KLUB MŁODEGO REPORTERA: GRUDZIEŃ 2023r.

W oczekiwaniu na Święta Klub Młodego Reportera przygotował nagranie. Gościnnie wystąpił z nami Kuba z klasy 1d.
Całej społeczności szkolnej życzymy zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych.
Klub Młodego Reportera

Czytaj więcej!

Dzieci Ratują Gwiazdkę

Uczniowie z klasy 2a wspólnie z Wychowawcami – p. Dagmarą Wojtaluk oraz p. Agnieszką Degowską z wyjątkowym świątecznym zapałem włączyli się do grudniowej zabawy w ramach Szkoły Myślenia Pozytywnego 2.0.
Po wysłuchaniu listu od Elfiego Koordynatora (w którym mowa m.in. o fali przeziębień wśród elfów) nasi uczniowie stworzyli drużynę wsparcia dla Mikołaja.

Czytaj więcej!