ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE 

ROK SZKOLNY 2018/2019

Nazwa Prowadzący Termin
Klub ósmoklasisty z matematyki

Monika Mojsiewicz

Wtorek 8:20-9:05

Zajęcia z j. polskiego z cudzoziemcami

Beata Jaros - Czuczwara

Poniedziałek 9:05 – 9:55

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasa  5b

klasa 4a i 4b.

Aleksandra Tatulińska

Czwartek 15:00- 15:45co 2 tygodnieCzwartek 15:00- 15:45co 2 tygodnie

Klub ósmoklasisty

Marta Semrau

Poniedziałek 9:10-9:55 s

Klub ósmoklasisty

Marlena Wełnicka

Środa 15:00 – 15:45co 2 tygodnie

Klub gimnazjalisty

Marlena Wełnicka

Piątek 15:45 – 16:30co 2 tygodnie

Zajęcia psychologiczno- edukacyjne „Spójrz inaczej”

Basia Borowicz

Poniedziałek 15:00-15:45

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze

Basia Borowicz

10:15-11:00

Rewalidacja ruchowa

Beata KiełczewskaKrzysztof Maćkowiak

Poniedziałek 15:00-16:30

Konsultacje z przyrody i biologii

Joanna Juryś

Środa 15:00-15:45

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasa 7c

Marlena Zawada

Poniedziałek 14:05-14:50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Judyta Piaskowska

Poniedziałek 9:10-9:55

Terapia logopedyczna plus zajęcia dla dyslektyków

Magdalena Wojtecka

Czwartek 8:20-9:05

KLUB TRZECIOKLASISTY z języka polskiego

KLAS 3A

Klasa 3C

Joanna Świetlik

 Piątek 15:45 – 16:30 co 2 tygPiątek 15:45 – 16:30 co 2 tyg

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego klasa 7b

Kamila Wiśniewska

Wtorek 8:20-9:05co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego klasa 7a

Kamila Wiśniewska

Czwartek 14:00-14:45co 2 tygodnie

Konsultacje z języka angielskiego

Klasy 4 i 5

Konopińska Agnieszka

Środa 14:05-14:50

Terapia logopedyczna

Ewa Redlarska - Tuchalska

Piątek 13:10- 13:55

Klub trzecioklasisty z języka polskiego

Monika Dymarkowska-Baron

Czwartek 7:30-8:15

Klub ósmoklasisty z języka polskiego

Strehlke Dominika

Środa 15:40 – 16:25Co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy 4 i 5

Monika Dymarkowska-Baron

Poniedziałek 13:55-14:50co 2 tygodnie

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 5b i 5d

Klasa 5a

Monika Korpal

 Czwartek  8:20 - 09:05
  Piątek 8:20 - 09:05

Klub trzecioklasisty gimnazjum

Lucyna Szypulska-Kamyk

Według harmonogramu

"Klubem Przyszłego Absolwenta" z matematyki dla klasy 8a, 3ag, 3bg,

Dariusz Laskowski

Poniedziałek 14:55 – 15:50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z geografii

Karolina Zinkiewicz

poniedziałek 14:50 -15:35

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki - kl. 6c

Monika Mojsiewicz

Środa 14:05-14:50

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego  klasy 7 i 8

Agnieszka Meger

Poniedziałek 14:05 – 14:50

Klub ósmoklasisty z języka polskiegoKlasa 8bKlasa 8c

 Agnieszka Lewandowska

 Poniedziałek 9:10- 9:55Piątek 14:05-14:50

Klub ósmoklasisty klasa 8b

Grzegorz Idzikowski

Według harmonogramu

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka niemieckiego klasy 8b

Agnieszka Meger

Piątek 7:30-8:20

Zajęcia wyrównawcze klasa 3b

Joanna Koszowska

Piątek 12:10-12:55

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z przyrody

Woroniecka Anna

Czwartek o 14:05-14:50

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze klasa 1d

Halina Holz

Poniedziałek 11:00 – 11:45.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z matematyki

Marlena Wełnicka

Czwartek 14:05 – 14:50

Konsultacje przedmiotowe z matematyki

Marlena Wełnicka

Środa 15:45 – 16:30co 2 tygodnie

Klub trzecioklasisty

Karolina Zinkiewicz

wtorek 14:50 -15:35

"ZMALUJMY SOBIE NOTATKĘ" (zajęcia wprowadzające w myślenie wizualne) klasy 4-8

Małgorzata Nowacka

Czwartek 16:00 - 17:00

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze - doskonalenie techniki czytania i czytania ze zrozumieniem

Dagmara Wojtaluk

Poniedziałek  7:30-8:20

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki

Małgorzata Kacprzak

czwartek 14:00-14:45.

Terapia logopedyczna ucznia z rozszczepem.

Joanna Czaplewska

Poniedziałek 13:00-13:45