Wyniki konkursu „Mistrz kulturalnego zachowania”

Zwycięzcy:
Vira Kolesar klasa 1b
Tomasz Jaster klasa 1a

Wyróżnienie otrzymali:
Zuzanna Schmidt klasa 1b
Nina Marciniak klasa 1a
Julia Lewandowska klasa 1a
Korneli Ciołek klasa 1b
Bogumiła Markiewicz klasa 2b
Aleksander Wakuła klasa 1b
Konrad Stypczyński klasa 3b
Franciszek Ruczyński klasa 1d
Szymon Frąckowiak klasa 1c

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej!

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

W grudniu z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w " Porozmawiaj, pokoloruj " na temat różnych aspektów niepełnosprawności.
Gościliśmy również panią Kasię i pana Michała z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji w Bydgoszczy, którzy opowiedzieli nam o sytuacjach, jakie mogą spowodować u nas utratę możliwości samodzielnego poruszania się, o możliwości i potrzebie rehabilitacji oraz o tym jak możemy pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową. W trakcie spotkania uczniowie mogli wziąć udział w torze przeszkód i wyścigach na wózkach.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w zdarzeniu.

Joanna Brzustewicz- Ziółkowska
Izbela Siegert
Danuta Daczkowska

Czytaj więcej!

Widok z drona

Nasza szkoła filmowana dronem.
Autor: Krystian Sosnowski

Czytaj więcej!

Akcja Lidla "Szkoły pełne talentów"

Zakończyliśmy tegoroczną akcję Lidla "Szkoły pełne talentów". Na konto szkoły przypisanych zostało 3613 Talenciaków. Wymieniliśmy je na trzy zielone, gruszkowe pufy z których cieszą się już nasi najmłodsi uczniowie oraz pakiet sześciu gier edukacyjnych, które dołączyły do pakietów gier pozyskanych przez szkołę w pierwszej edycji. Dziękujemy za udział w akcji i już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Talenciaków Lidla w następnym roku szkolnym.

Czytaj więcej!

" Wymarzone muzeum - sto lat!"

Grupa młodych artystów ze Szkoły Fantazji wzięła udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. W tym roku muzeum obchodzi swoje setne urodziny i tym samym konkurs organizowany był pt. " Wymarzone muzeum - sto lat!" Prace malarskie miały przedstawiać kwiat, który jako motyw podejmowany był wielokrotnie przez Leona Wyczółkowskiego. Martwe natury tego artysty przedstawiały astry, róże, anemony ...i były one inspiracją dla małych artystów. W czwartek 7 grudnia 2023 roku w muzeum odbyło się uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień a laureatkami z naszej szkoły zostały Antonina Orzęcka z klasy 6a i Agata Racinowska klasy 4c. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej!