PROGRAM ADAPTACYJNY

Serdecznie zapraszamy na spotkania w ramach programu adaptacyjnego. Program przeznaczony jest dla przyszłych uczniów klas 1 oraz ich rodziców. Spotkania odbywać się będą we wtorki od 16.30-17.15 

Czytaj więcej!

PUCHAR TYMBARKU: 3 x ZŁOTO !!! BLISKO 200 BRAMEK !!!

Młode piłkarki bydgoskiej Tęczy doskonale zaprezentowały się w XIX Finale Wojewódzkim Rozgrywek "Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku - największego turnieju piłkarskiego dla dzieci! W ciągu kilku godzin strzeliły blisko 200 bramek (!), wygrały wszystkie mecze we wszystkich kategoriach, zdobyły okazałe puchary i w nagrodę pojadą na Finały Ogólnopolskie do Warszawy w kat. U-12 i U-10! Gratulujemy!

Czytaj więcej!

Ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek U-13

Sensacja w Ząbkach! Ćwierćfinał Mistrzostw Polski młodziczek U-13 bez straty gola wygrywają Czerwone Bestie! Tęczówki pokonały Ząbkovię Ząbki 1:0 (Sitkowska), MOSiR Łomża 5:0 (Pietraszewska 2, Bucholc, Wosik, Rykowska) i zremisowały że Stomilem Olsztyn 0:0!! Tym samym bydgoszczanki awansowały z pierwszego miejsca do półfinału MP, który zostanie rozegrany w maju! Gratulacje!

Czytaj więcej!

XIX TURNIEJ "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

Hurrrraaaaa! Tęcza z kompletem zwycięstw we wszystkich kategoriach wiekowych we wszystkich meczach! Bilans bramkowy 176:1 !!!!! Kierunek Warszawa - Stadion Narodowy! Podziękowania dla organizatorów, rywalek, zawodniczek, rodziców, sponsorów - zagraliśmy z sercem dla Was!

Czytaj więcej!

"Bydgoska Majówka" na Wyspie Młyńskiej.

Czytaj więcej!