PARYŻ I DOLINA LOARY - WYSTAWA

PARYŻ I DOLINA LOARY WYSTAWAZapraszamy do oglądania wystawy fotografii, związanej z warsztatami artystycznymi w Orleanie we Francji, które odbyły się w 2014 roku. Uczestnikami warsztatów - autorami prac jest młodzież z naszej szkoły w wieku od 10 do 15 lat. Fotografie prezentują pejzaże Paryża i Doliny Loary. Na fotografiach odnaleźć można urokliwe zamki i inne osobliwości architektoniczne. Założeniem wystawy jest przybliżenie kultury i sztuki Francji oraz piękna Doliny Loary.

PARYŻ I DOLINA LOARY WYSTAWA

Opiekunem artystycznym warsztatów i organizatorem wystawy jest Pani Jolanta Kotlarek.
Wystawa miała charakter czasowy, po ekspozycji w naszej szkole prezentowana była w galerii "Mistral" na WSG w Bydgoszczy.

5 [d] - PARYŻ I DOLINA LOARY WYSTAWA-4.png4 [d] - PARYŻ I DOLINA LOARY WYSTAWA-3.png3 [d] - PARYŻ I DOLINA LOARY WYSTAWA-2.png1 [d] - PARYŻ I DOLINA LOARY WYSTAWA-1.png