Z wizytą u Zuzi

Jak wszyscy dobrze wiemy, naszą szkołę tworzą różne osoby - również uczniowie z niepełnosprawnościami. Niektórzy z nich są objęci nauczaniem indywidualnym i niestety nie mogą spotykać się z rówieśnikami tak często jak inni. Jedną z tych osób jest Zuzia z klasy 7b. Mimo wielu obowiązków nie zapominamy o sobie. Zuzia na miarę swych możliwości uczestniczy w wyjściach czy imprezach klasowych. W tym roku udało się nam razem spędzić czas w filharmonii oraz na wystawie w Młynach Rothera. Ostatnio skorzystaliśmy z zaproszenia mamy naszej koleżanki.  Udaliśmy się  wraz z  panią Izą do mieszkania Zuzi, aby spędzić razem miły czas. Nie obeszło się bez upominków, rysunków, słodyczy, pysznego ciasta, zwierzaków i pogaduszek.

Alicja Sowińska