WARSZTATY JĘZYKOWE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W KOTLINIE KŁODZKIEJ

W ubiegłym roku nasza szkoła przystąpiła do projektu EUROWEEK. Program organizowany jest przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim we Wrocławiu, Together Europe, Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Ministerstwem Gospodarki, Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej, Akademią Morską w Szczecinie, przedstawicielami konsulatów, ambasad oraz parlamentarzystów europejskich.

Warsztaty językowe z j. angielskiegoJest to nowe przedsięwzięcie naszej szkoły. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w warsztatach językowych z języka angielskiego z native speakerami w przepięknej scenerii Kotliny Kłodzkiej.  Większość zajęć  prowadzona jest w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy m.in. z Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Austrii, Rumunii, Dominikany, Argentyny, Meksyku, Litwy, Łotwy, Indonezji, Chin, Hiszpanii, Gruzji, Finlandii, Wietnamu, Ekwadoru, Kenii, Nepalu, Indii, Kolumbii, Turcji i Peru.

Do tej pory odbyły się trzy edycje, z których uczniowie zawsze wracali bardzo zadowoleni. Euroweek to nie tylko okazja do czynnego korzystania z jęz. angielskiego, ale również doskonała okazja do kontaktu z wieloma ciekawymi ludźmi z całego świata, poznanie ich kultury i obyczajów.