WARSZTATY JĘZYKOWE W LUTYM

Zapraszamy do udziału w wyjazdowych warsztatach językowych Euroweek (już 3 edycja) do malowniczo położonego Międzygórza w Kotlinie Kłodzkiej, w dniach 24-28 lutego 2019r.

Zajęcia odbywają się z użyciem metod aktywizujących, dzieci poznają inne kultury i ich zwyczaje, sami tworzą filmy, krótkie formy teatralne w języku angielskim. Przełamują bariery związane z komunikacją z obcokrajowcami.  Zajęcia są bardzo interesujące, atmosfera rodzinna, świetni ludzie i wspaniała organizacja. Dzieciaki zawsze świetnie się bawią ucząc.

Koszt z pełnym domowym wyżywieniem to 380 zł plus transport autobusem około 160-170 zł. Osoby zainteresowane proszę o deklarację udziału poprzez e-dziennik,  i wpłatę zaliczki w wysokości 100 zł do 5 lutego. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Marta Semrau i Ewa Kożuchowska