Świąteczne Życzenia

Szanowni Państwo!
Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły!

Składamy Wam najserdeczniejsze życzenia spokojnych rodzinnych Świąt Wielkanocnych, spędzonych w dobrej atmosferze, bez złości i gniewu. Dużo dla siebie szacunku, zrozumienia i miłości. Intrygujących spotkań z najbliższymi przybywającymi na święta z daleka oraz z tymi, z którymi mijamy się w codzienności wiecznego pośpiechu, w przelocie i w biegu. Wspólnie spędzonego czasu w sposób najbardziej ulubiony, wartościowych rozmów, wspólnie obejrzanych filmów...

Szczęśliwych i radosnych chwil spędzonych w gronie bliskich życzy całej Społeczności Szkolnej

Pliki do pobrania: