ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA KARMNIK DLA PTAKÓW

Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice, a szczególnie tatusiowie konkurs międzyszkolny oraz szkolny na karmnik dla ptaków został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział 15 rodzin (nawet mamy) i wszyscy nas zadziwili swoją kreatywnością i inwencją twórczą. Wszyscy, którzy uczestniczyli w konkursie są wyróżnieni i zapraszam od poniedziałku 27 lutego br. po odbiór nagród dla całej rodziny, również kto chce może odebrać swój karmnik. W bydgoskim konkursie międzyszkolnym, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 38 w Bydgoszczy nagrodę zdobył karmnik Pawła Z. z klasy4A. (foto nagroda bydgoska).
W szkolnym plebiscycie najwięcej głosów zdobył karmnik Niny M. z klasy 4B (foto nagroda 1), zaś drugi wynik w punktacji osiągnął karmnik Alana N. z klasy 3C (foto nagroda 2), trzecią pozycję osiągnął w punktacji publiczności karmnik Pawła Z. z klasy 4A (foto nagroda 3).

Organizator Arkadiusz Kozikowski