PODZIĘKOWANIE

W tych trudnych czasach, przycupnęły przy naszej szkole Anioły, które pomogły uczynić nasz szkolny świat piękniejszym.

Szanowni Państwo,

jestem Wam bardzo wdzięczna, że jesteście wzorem bezinteresownej pomocy dla naszych Uczniów.

Składam serdeczne podziękowanie:

• Mamom: Pani Renacie Nawrockiej oraz Pani Magdalenie Sztupek z klasy 7b, Pani Marcie Mamel z klasy 4b, Pani Agnieszce Szymańskiej oraz Pani Darii Kamińskiej z klasy 6b oraz anonimowej Mamie, które przygotowały ruchanki kaszubskie i kociewskie, a Pani Daria Kamińska dodatkowo użyczyła nam strojów kociewskich,
  • Tatom: Panu Michałowi Górskiemu z klasy 7b za obdarowanie nas pięknymi kwiatami w ślicznych doniczkach oraz workami jutowymi i Panu Zbigniewowi Kunickiemu z klasy 6b, który kolejny raz pomógł nam w transporcie naszego stoiska na Wyspę Młyńską i z powrotem,
  • Nauczycielkom: Pani Dorocie Klonowskiej, Pani Małgorzacie Nowackiej, Pani Annie Nowakowskiej, Pani Lidii Jankowskiej, Pani Annie Woronieckiej, Pani Joannie Pestce, Pani Dorocie Marchlewskiej, Pani Monice Korpal, Pani Monice Dymarkowskiej – Baron, Pani Marcie Chmielowskiej oraz Pani Magdalenie Wojteckiej za podzielenie się swoimi prywatnymi eksponatami, poświęcony czas przed i w trakcie Festiwalu Kultur.
  • Panu Adamowi za pomoc w transporcie oraz rozstawieniu i złożeniu stoiska.

Dziękuję Radzie Rodziców Szkoły za wsparcie finansowe.

Dziękuję Uczniowi klasy 3c - Janowi Burczykowi - za podzielenie się przedmiotami, które były elementami wystawy i Uczniom klasy 6b, którzy reprezentowali szkołę w czasie Festiwalu Kultur.

Inicjatywy Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej w naszej szkole (w tym Festiwal Kultur) udowadniają, że sukces można osiągnąć dzięki współpracy  wszystkich organów szkoły (Rodziców, Uczniów i Nauczycieli).

Bardzo wszystkim DZIĘKUJĘ.

Izabela Siegert