Nabór uzupełniający na zajęcia w ramach projektu Edu(R)ewolucja

Opublikowano: 2020-09-21 13:06
Ogłaszamy nabór dodatkowy na zajęcia z programowania i robotyki (I etap edukacyjny, klasy1-3) oraz na zajęcia z matematyki (II etap edukacyjny, klasy 4-8)w ramach projektu Edu(R)ewolucja. W załączeniu znajdują się obowiązkowe dokumenty: formularz zgłoszenia oraz deklaracja uczestnictwa. Kompletną dokumentację należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub koordynatora projektu do 28 września. Niezbędne dokumenty można także pobrać w sekretariacie szkoły. Ogłaszamy nabór dodatkowy na zajęcia z programowania i robotyki (II etap edukacyjny, klasy 4-8) oraz na zajęcia z eksperymentu przyrodniczego w zakresie fizyki (II etap edukacyjny, klasy 4-8)w ramach projektu Edu(R)ewolucja. W załączeniu znajdują się obowiązkowe dokumenty: formularz zgłoszenia oraz deklaracja uczestnictwa. Kompletną dokumentację należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub koordynatora projektu do 21 września. Niezbędne dokumenty można także pobrać w sekretariacie szkoły.