Konkursy w ramach SOiT

SOiT

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach w ramach SOiT:

Konkurs Fotograficzny „To, co najważniejsze”
Uczniowie (wiek dowolny) tworzą jedno zdjęcie, którego celem jest ukazanie, co dla nich jest ważne, co cenią, co mają do powiedzenia o sobie, co lubią i jakie mają pasje.
Zdjęcie, które trzeba wydrukować i dostarczyć w formacie A4 może być wykonane w dowolnej technice i kolorystyce.

Konkurs plastyczny „Symbole tolerancji”
Czwarta część kultowej serii – Mapa Tolerancji.
Uczniowie (wiek dowolny) przygotowują jeden słynny na cały świat symbol wolności (np. zburzony mur berliński, znak solidarności, Statua Wolności, zaciśnięta pięść, biały gołąb, znicz olimpijski).
W pracy nad symbolami będą mogli ich wspomóc dorośli (np. rodzice).
Każda praca przedstawiona być musi w formie 3D (przestrzennej)

Konkurs muzyczny „@Festiwal@”
Uczniowie (wiek dowolny) nagrywają jeden utwór muzyczny (max. 4 minuty) na temat tolerancji (po polsku lub w języku obcym) wraz z
teledyskiem! Pliki w formacie nieprzekraczającym 2 GB wysyłamy za pomocą portalu wetransfer.com