"JEDEN DZIĘKI DRUGIEMU PATRZY NA ŻYCIE SERCEM"

Opublikowano: 2026-06-24 19:37, Numer artykułu: 115768 , Autor: B.Szurpita

"JEDEN DZIĘKI DRUGIEMU PATRZY NA ŻYCIE SERCEM"
Serdecznie dziękujemy Wszystkim darczyńcom ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Bydgoszczy - uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły,  za okazane serce i wsparcie na rzecz  mieszkańców Domu Pomocy Społecznej "Słoneczko" w Bydgoszczy poprzez przekazanie dobrowolnych darów. Inicjatorką akcji była uczennica Nadia Michalska z klasy 7c.
Wszystkie zebrane dary zostały już przekazane na rzecz ośrodka DPS "Słoneczko" w Bydgoszczy. Dzięki Wam "jeden dzięki drugiemu patrzy na życie z sercem" - słowa naszego hymnu mają siłę.

 

Klasa 7c wraz z wychowawcą
Barbara Szurpita