DRZWI OTWARTE SZKOŁY

Opublikowano: 2024-03-07 18:04

W piątek 1 marca gościliśmy Rodziców i Dzieci, chcących poznać naszą Szkołę i uczących w niej nauczycieli. Każdy mógł wziąć udział w zajęciach i zabawach przygotowanych w ramach tegorocznych Drzwi Otwartych. Oczywiście nie obyło się bez niespodzianek, zarówno tych planowanych jak i niespodziewanych dla organizatorów. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie, ciepłe słowa a przede wszystkim Wasze uśmiechy.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu i rozpoczniemy wspólnie naszą edukacyjną przygodę. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tegoroczne Drzwi Otwarte Nauczycielom, Dyrekcji, i Pracownikom, Radzie Rodziców i Uczniom - wolontariuszom ze starszych klas.
Tymczasem zapraszamy na fotorelację Pana Kacpra Plantowskiego (również bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia).

Joanna Czaplewska wraz z członkami Zespołu ds. Promocji Szkoły.