CITY TRIAL JUNIOR

Już piąty rok z rzędu uczniowie z naszej szkoły biorą udział w cyklu 6 biegów przełajowych organizowanych w LPKiW Myślęcinek. Celem imprezy sportowo-rekreacyjnej jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy najprostszej formy, rekreacji ruchowej element zdrowego trybu życia; promowanie aktywności fizycznej w okolicznościach przyrody; umożliwienie sprawdzenia swoich sił w różnych warunkach i możliwości w rywalizacji sportowej.
Uczniowie pokonują leśne ścieżki na dystansach 600m i 1000m
Kategoria D2 600m: Julia Glińska 2m, Aleksandra Kłosowska 3m, Aleksander Gołofit
Kategoria D3 1000m: L. Widźkowska, W. Wojciechowska, O. Nowak, A. Gołofit, M. Ścieszyński,
Gratulując i dziękując za udział w 1 serii biegów, tym samym zachęcam do dalszej wspólnej zabawy biegowej. Chęć udziału można zgłaszać u mnie (Kinga Zamiatowska) lub bezpośrednio na stronie www.citytrail.pl. Następny termin zawodów 29.10.18 w niedzielę.