30.Urodziny Integracji. Festyn. Dzień Dziecka

Środa, 29 maja 2024 roku - to był piękny dzień i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Wspólne świętowanie 30. Urodzin Integracji Naszej Szkoły połączone z Dniem Dziecka i pożegnaniem odchodzącej na emeryturę Pani Grażyny Bilickiej był pełen wrażeń i emocji. Było słonecznie, było bajkowo, było po prostu fantastycznie. Wszystkim zaangażowanym w przygotowania tego święta, darczyńcom i uczestnikom z serca dziękujemy. Za Wasz uśmiech, dobre słowa, radość a przede wszystkim zaufanie. Dziś pozostają nam tylko wspomnienia tych chwil uchwycone w obiektywie Pana Grzegorza Idzikowskiego i Pani Ewy Redlarskiej oraz video relacji uchwyconej i zmontowanej przez Pana Leszka Czaplewskiego.

Joanna Czaplewska

1. Plakat
  2. Integrat TV - Wspomnień czar. 30 lat Integracji.

3. Fotorelacja ze strony FB - Grzegorz Idzikowski

4. Fotorelacja - Ewa Redlarska

5. Video relacja - Leszek Czaplewski

6. Podziękowania.

Ludzie to anioły z jednym skrzydłem, dlatego, aby się wznieść, musimy trzymać się razem.

Maria Konopnicka

Przy organizacji 30 tych Urodzin Integracji Naszej Szkoły i nad efektem końcowym, w którym mogliśmy uczestniczyć brał udział cały zastęp wspaniałych Aniołów. Dzięki temu, że trzymaliśmy się razem, 29 maja 2024 roku stał się dniem wyjątkowym i na długo pozostanie w pamięci tych, którzy mieli okazję świętować razem z nami.

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Joanny Brzustewicz - Ziółkowskiej i Pani Izabeli Siegert za pomoc w organizacji i kilkumiesięcznych konsultacjach. Pani Dorocie Klonowskiej za oprawę plastyczną oraz oryginalną fotobudkę. Pani Jolancie Konarzewskiej i Magdalenie Wojteckiej za przygotowanie loterii. Pani Kindze Strzelec, Izabeli Szwedzie, Dorocie Marchlewskiej, Małgorzacie Nowackiej, Dorocie Kiedrowskiej, Liliannie Gaul, Beacie Lewandowskiej, Marcie Chmielowskiej, Arlecie Krasoń za rzetelne wywiązywanie się z najmniejszych nawet zadań przydzielanych w ramach prac zespołu ds. promocji.

Nauczycielom - Pani Agnieszce Prokopowicz i Barbarze Szurpicie dziękuję za stanowisko ozobotów i fotonów. Panu Arkadiuszowi Kozikowskiemu za tworzenie pięknych balonowych zwierząt dla naszych dzieci w stroju Klauna, mimo tak słonecznej pogody. Pani Joannie Miś - Orzechowskiej, Monice Czeszewskiej, Sylwi Beszczyńskiej i Annie Nowakowskiej za przygotowanie stanowiska żelowych gniotków oraz masy solnej. Pani Małgorzacie Nowackiej  za stanowisko malowania twarzy. Pani Joannie Brzustewicz - Ziółkowskiej za stanowisko pamiątkowych broszek wykonywanych pisakami 3D, Pani Izabeli Siegert za tor przeszkód na wózkach, Pani Katarzynie Jakubowskiej i Pani Ewie Redlarskiej za koordynację zmagań międzyklasowych rozgrywek „Baloniady”, Pani Monice Dymarkowskiej - Baron za koordynację powstałego filmiku pn. „30 lat Integracji”, Panu Grzegorzowi Idzikowskiemu i Pani Ewie Redlarskiej za fotorelację, Panu Leszkowi Czaplewskiemu za videorelację. Pani Ewie Kożuchowskiej, Małgorzacie Barciszewskiej, Danucie Loch za pomoc w przygotowaniach w dniu uroczystości. Nauczycielom sprawującym opiekę nad uczniami podczas naszego święta oraz nauczycielom sprawującym opiekę w świetlicy zarówno przed jak i po uroczystości z serca dziękuję.

Szczególne podziękowania należą się również paniom kucharkom za przygotowanie pysznej grochówki i Pani Justynie Kozłowskiej za koordynację tego przedsięwzięcia. Wszystkim pracownikom obsługi dziękuję za pomoc, szczególnie w dniu uroczystości od samego rana w przygotowaniu dziedzińca i obiektów sportowych a potem w doprowadzeniu do porządku wszystkiego po wspólnym świętowaniu.

Naszym niezastąpionym Rodzicom, szczególnie: Panu Michałowi Górskiemu, Panu Janowi Bystrzyńskiemu, Panu Wojtkowi Słowiow oraz Pani Justynie Miłek, Pani Magdalenie Sztupek, Pani Renacie Nawrockiej, Pani Monice Żmijewskiej, Pani Kindze Bielickiej, Pani Agnieszce Balcerowskiej za zorganizowanie grila i serwowanie pysznych kiełbasek przez cały czas trwania imprezy. Pani Natalii Komorowskiej i Pani Magdalenie Śrubkowskiej za przygotowanie słodkich wypieków.

Naszym gościom, którzy tego dnia czuwali nad dobrą zabawą i atrakcjami: Grupie Animacyjnej BiT za poprowadzenie imprezy oraz nagłośnienie i dmuchańce, zaplatane warkoczyki, malowanie twarzy, popcorn, obecność żywych maskotek Mario i Miki. Grupie „Małego Inżyniera” z Poznania za pokazy chemiczne, Jednostce Ratowniczo - Gaśniczej nr 3 ze Specjalistyczną Grupą Ratownictwa Wysokościowego, Pogotowiu Ratunkowemu, Jump-Fun Sławomirowi Szymczak za czterostanowiskowe Eurobungee, Smile Games Sebastian Szamałek z Poznania za Bubble Football i Piłkarski Dart, Panu Tomaszowi Strychalskiemu - trenerowi wioślarstwa w Technikum nr 10 Mechaniczne z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy za przeprowadzenie konkursu „Wywiosłuj nagrodę” na ergometrach oraz Panu Mateuszowi za pyszne rzemieślnicze lody firmy Pan Van LODY i Dawidowi Łoś za obsługę wody udostępnionej przez Bydgoskie Wodociągi.

Dziękujemy naszym sponsorom: Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej nr 12, Małemu i Dużemu Samorządowi Uczniowskiemu, Zespołowi Promocji za pieniądze pozyskane z Grantu Oświatowego i szkolnych składek, Panu Janowi Gaul oraz Wojciechowi Klimkiewiczowi - Zakład Sadowniczy Wtelno za pomoc finansową. Bez Państwa wsparcia moglibyśmy tylko pomarzyć o takich urodzinach, a tak stały się one możliwe do zrealizowania. Dlatego raz jeszcze, z głębi serca za wsparcie, pomoc i cenne rady -  DZIĘKUJĘ!

Joanna Czaplewska