" ZDOLNI ZNAD BRDY" - ZAPROSZENIE SKIEROWANE DO UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół podstawowych:

•     Matematyka z pasją
  •     Piszę, bo lubię! – zajęcia rozwijające uzdolnienia literackie i plastyczne
  •     Eksperymentalna podróż poprzez epoki
  •     Minecraftowy świat – warsztaty dla uczniów uzdolnionych matematycznie prowadzone zgodnie z koncepcją Bydgoskiego Bąbla Matematycznego
  •     Medycyna na szóstkę – laboratorium z zakresu biochemii, cytologii, fizjologii i anatomii organizmów żywych
  •     Świat według biologa – czyli NADnaturalnie zdolni
  •     Nie taka matematyka straszna, jak ją liczą, mierzą, ważą,

Szczegółowe informacje na temat projektów znajdują się w załącznikach. Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 28 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.00 i mieści się w budynku Gimnazjum nr 16, przy ul. Bohaterów Kragujewca 10, sala 6).

Informacje wraz z załącznikami będą dostępne także na portalu „Zdolni znad Brdy”.