Rajd rowerowy- Ścieżki Wolności.

Zapraszamy uczniów klas 5- 6

na uczczenie Roku Wolności poprzez udział w wydarzeniu

Rajd rowerowy - Ścieżki Wolności.

Rok 2019 jest rokiem szczególnym w historii Polski . W związku z licznym obchodami roku wolności zapraszamy uczniów klas 5 - 6 (do 10 osób) do udziału w 2 etapie Rajdu rowerowego - Ścieżki Wolności.

Osoby chętne będą mogły wziąć udział w wycieczce rowerowej i uczcić pamięć tych, którzy walczyli o naszą wolność. Trasa 2 Etapu Rajdu przebiegać będzie ul. Kcyńską (pomnik Żołnierzy Niezłomnych), ul. Szubińską , następnie ścieżką rowerową dojazd do Alei Żołnierzy Wyklętych w kierunku Trzcińca. Tutaj odpoczynek, przerwa na posiłek i gra terenowa na temat historii Polski i jej niepodległości. Powrót ta samą trasą . Impreza odbędzie się 15. 10. 2019r. w godz. 10.00- 12.30/13. Trasa liczyć będzie około 20 km łącznie. Każdy uczestnik zobowiązany jest być wyposażonym w kask i sprawny rower, zapoznać się z regulaminem wycieczki rowerowej i harmonogramem etapu Rajdu dostępnym na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie posiadający kartę rowerową zobowiązani są posiadać ją przy sobie. Za dotarcie pod szkołę i powrót odpowiadają rodzice. Prosimy o wypełnienie zgody na udział.

Ze względu na warunki pogodowe godzina powrotu określona jest ruchomo (godz. 12.30/13.00).

Małgorzata Torzewska,

Joanna Brzustewicz Ziółkowska