Konkurs pt. "W głowie się nie mieści"

Opublikowano: 2024-04-28 11:19, Numer artykułu: 82326 , Autor: B.Szurpita

W ramach projektów Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej 18 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs pt. "W głowie się nie mieści". Polegał na przedstawieniu w krótkiej scence teatralnej jednej z emocji: smutku, złości, radości, wstydu lub zazdrości. Oprócz naszych uczniów, wystąpili również przedstawiciele Szkół Podstawowych Nr: 18, 27, 30, 32 i 38.
Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 10 i do lat 15.
W pierwszej kategorii wiekowej naszą szkołę reprezentowali: Kacper Lewandowski (kl. 1c), Hanna Fabisiak (kl. 1c), Alicja Kuca (kl. 2c) i Sandra Kicińska (kl. 3c). Przygotowali występ dotyczący złości.
W kategorii wiekowej do lat 15 z "radością" wystąpili uczniowie klasy 7b w składzie: Julia Bielecka, Mikołaj Jaroch, Paulina Kamińska i Alicja Sowińska.
Nasi aktorzy znakomicie przygotowali się do występów i fantastycznie odegrali swoje role. W ocenie jury zajęli drugie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy!!!
Konkurs uświetnił wspaniały występ Małej Orkiestry pod opieką i kierunkiem p. Magdaleny Gut i p. Aleksandry Jóźwiak, za który bardzo dziękujemy!

Marta Chmielowska