Rajd Rowerowy - Ścieżka Wolności

Zapraszamy uczniów klas 6 na uczczenie Roku Wolności poprzez udział w wydarzeniu :

Rajd rowerowy- Ścieżki Wolności.

Rok 2019 jest rokiem szczególnym w historii Polski . W związku z licznym obchodami roku wolności zapraszamy uczniów klas 6 do udziału w 1 etapie Rajdu Rowerowego- Ścieżki Wolności.

Osoby chętne będą mogły wziąć udział w wycieczce rowerowej i uczcić pamięć tych, którzy walczyli o naszą wolność . Trasa 1etapu Rajdu przebiegać będzie ul. Kcyńską, ul. Szubińską i ścieżką rowerową do Puszczy Bydgoskiej. Tam udamy się drogą szutrową i trylinką w kierunku lotniska, przejedziemy droga asfaltową na drugą stronę i po ponownie szutrem wjedziemy do lasu w kierunku Pomnika Pamięci. Tutaj odpoczynek, wspólne zapalenie znicza, krótka gra na temat historii Polski. Powrót ta samą trasą .

Impreza odbędzie się 11. 06. 2019r. w godz. 9.00- 13.00

Trasa liczyć będzie około 35-40 km łącznie.

Każdy uczestnik zobowiązany jest być wyposażonym w kask i sprawny rower, zapoznać się z regulaminem wycieczki rowerowej i harmonogramem etapu Rajdu dostępnym na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie posiadający kartę rowerową zobowiązani są posiadać ją przy sobie. Za dotarcie pod szkołę i powrót odpowiadają rodzice. Prosimy o wypełnienie zgody na udział.

Organizatorki:

Małgorzata Torzewska