UWAGA!

Szanowni Państwo!

W dniu 8 kwietnia 2019 r. nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego strajku. W godzinach popołudniowych stanowiło to 95% pracowników. Do strajku z całej kadry pedagogicznej, która dzisiaj stawiła się do pracy nie przystąpił tylko jeden nauczyciel. Wobec takich faktów szkoła nie może w pełni zapewnić bezpiecznego przebywania w niej uczniów. Komitet strajkowy deklaruje kontynuację strajku do odwołania. Zgodnie ze stanem liczbowym strajkujących nauczycieli przeprowadzenie egzaminu w dniu 10 kwietnia 2019 roku jest zagrożone.

Zwracam się z prośbą do Państwa o pomoc w poszukiwaniu nauczycieli gotowych do pracy w komisjach nadzorujących podczas egzaminów. Proszę o pilny kontakt z placówką: telefoniczny, e-mailowy, przez e-dziennik.

Katarzyna Borkowska​