Ogólnopolski Przegląd Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Moje Piękne – Bezpieczne Miejsce – 2020"

Szanowni Państwo, Pedagodzy i Rodzice, i Uczniowie ,
Teraz jest pandemia, ale kiedyś jej nie będzie !!!, a uczniowie / i nie tylko oni/ mają obowiązek pozostawać w domach, mają czas na wspomnienia jak było i marzenia o tym jak będzie, uczestniczą w lekcjach różnych przedmiotów,  w tym i w lekcji plastyki.
Zapraszamy więc  dzieci i młodzież do samodzielnego uczestnictwa w IV Ogólnopolskim, a ósmym z kolei,  Przeglądzie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Moje Piękne – Bezpieczne Miejsce – 2020" pod Honorowym Patronatem Pana Marka Gralika Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
Prosimy Rodziców o zapoznanie się  z Regulaminem, zachęcenie, zainspirowanie dzieci, udzielenie im pomocy merytorycznej i materiałowej. Prace będzie można nadesłać do 30 czerwca br. indywidualnie albo zespołowo za pośrednictwem szkoły (prace proszę kierować do nauczyciela plastyki  Jolanta Kotlarek  - na adres szkoły: SP12 ul. Kcyńska 49 , 85 - 304 Bydgoszcz, pytania na e - dziennik lub Teams).
Wszystkie szczegóły  znajdą Państwo w załączonym  Regulaminie  Przeglądu.
Za pozytywny odzew składam serdeczne podziękowanie.
Życzę udanych pomysłów i najwspanialszych plastycznych rezultatów, nie tylko w tym Przeglądzie. Życzę nagród indywidualnych i zespołowych, uczestnictwa w wystawie,  wernisażu i warsztatach w naszych specjalistycznych  pracowniach. 15. września br. o godz.12.00 planujemy  w Skłudzewie uroczyste otwarcie wystawy, spotkanie z laureatami, ich rodzicami i  nauczucielami.Będą także fundatorzy nagród. Do zobaczenia.

Z poważaniem,
Leszek Warmbier